Креатин для підлітків

Чи є креатин корисний у віці 15 років? І якщо так, то яку потрібно робити перерву після  2-місячного споживання? Та яким способом можна збільшити ефективність креатину?
6 Відповідь(і)
Відповідь на ваше запитання я надав у цій статті:

Креатин для підлітків спортсменів

Також ви можете ознайомитись з переліком інформації про креатин котра доступна за тегом #креатин
Dmytro Koimsidi 19 год., 56 хв. тому Відредаговано

Трохи загальних відомостей

Креатин, який зазвичай додається в формі креатину моногідрату, забезпечує джерело енергії всередині м'язів. Креатин зустрічається в природі, але отримання достатньої його кількості з раціону для максимізації запасів всередині м'язів є практично неможливим. Креатин може прийматись в дозі 5 грамів на день, що максимізує його запаси всередині м'язів приблизно протягом місяця або, для пришвидшення процесу, людина може приймати дозу в 0.3 грама на кг ваги тіла на день протягом 5-7 днів та 5 грамів щодня згодом. Більшість досліджень концентруються не на часі прийому креатину, а швидше на щоденній його дозі. Одиничне дослідження від 2013 року продемонструвало невелику користь від споживання креатину після тренувань; щоправда, це було одиничне невелике дослідження з недоліками в методології. Воно вочевидь не мало на меті засудити споживання креатину після тренувань, хоча більшість досліджень і не виявила значної відмінності; тож, швидше за все, нам не варто перейматись щодо часу приймання креатинових добавок, а натомість треба зосередитись на забезпеченні його щоденного споживання.
Креатин, мабуть, є однією з найбільш вивчених добавок для набору м'язової маси та сили. Це абсолютно нешкідливо та допоможе тобі збільшити вибухову силу у тренажерному залі.
 
Креатин ідеально підходить для набору сили, що своєю чергою призведе до збільшення м'язової маси.
 
Я приймаю сироватковий протеїн і креатин з 14 років.
 
Використовував сироватку, щоб було достатньо білка у раціоні, та 5 грамів креатину до або після тренування, і я помітив, як мої результати різко збільшились.
 
Пам'ятай, що найбільш важливою частиною ваги є харчування з невеликим надлишком калорій. Якщо буде занадто багато їжі, з'явиться зайва вага у вигляді жиру!
 
Ось я з вагою 69 кг, це я вже приймав сироватковий протеїн протягом 2 років, але не їв достатньо:

Ось я зараз, після того, як набрав 15 кілограмів за 5 років

Dmytro Nazur у August 10 2022 at 11:08 AM
3-5 грамів на день безпечно, я також почав пити креатин з 15 років. Переконайся, що ти п'єш достатньо води, і чекай на деяке збільшення ваги в діапазоні від 1 до 3 кг. Це збільшення ваги, це вода, яку твої м'язи і, можливо, шкіра та органи будуть утримувати через те, як працює креатин. Ну і це не чарівна добавка, і вона лише трохи збільшить силу та спортивні результати, але це надійна та безпечна добавка, котра надає переваги, хоч і невеликі.
Markiyan Lim у August 10 2022 at 12:04 AM
Креатин не шкідливий. Це просто комбінація декількох основних амінокислот (молекул, які є будівельними блоками білків), ваше тіло вже виробляє креатин, і він також присутній у невеликих кількостях у різних видах м'яса. Звичайно, це не означає, що всі повинні його приймати, але якщо ви намагаєтеся наростити м'язи, то це, безумовно, одна з найкращих та найбільш науково обґрунтованих добавок. Якщо ви збираєтеся приймати будь-які спортивні добавки для нарощування м'язової маси, креатин завдяки його доведеним перевагам, має бути першим у вашому списку. Хоча ходять чутки про негативні наслідки від вживання креатину для здоров'я, вони не підтверджені жодними дослідженнями. Тільки не приймайте занадто багато, оскільки це може призвести до здуття та дискомфорту у шлунку. Ваші м'язи можуть утримувати лише певний рівень креатину, тому, приймаючи більше, ніж вам потрібно, ви даремно витратите креатин і свої гроші.
 
Загальні рекомендації — приймати 3-5 г порошкового креатину на день (зазвичай це одна стандартна мірна ложка будь-якої марки), переважно змішують з теплою водою. Ви також можете робити так зване "креатинове завантаження" протягом першого тижня або двох після прийому добавки, коли ви приймаєте близько 15-20 грамів на день, щоб швидко "заповнити" кількість креатину, яку можуть вмістити ваші м'язи. Після цього 3-5 г на день буде більш ніж достатньо для підтримки максимального рівня креатину в м'язах. Мета креатинового завантаження - якнайшвидше наситити м'язи креатином, щоб ви могли швидше відчути користь від креатину. Переконайтеся також, що ви не купилися на жодну з дуже дорогих марок, які удають, ніби їхній креатин - це щось особливе. Креатин - це креатин, і ви можете придбати його дуже дешево у різних марок. Існує кілька видів креатину, але для більшості людей найкраще зупинитися на моногідраті креатину, який є стандартною формою та має найбільшу кількість досліджень.
Artur Karko у August 09 2022 at 11:58 PM
У той час як креатин, який є найбільш вивченою добавкою, вважається безпечним для тривалого використання здоровою дорослою людиною у дозі 3-5 г на день, досліджень його впливу на дітей, підлітків чи вагітних жінок не так багато.
 
Саме тому, я раджу не використовувати креатин у віці 15 років.
Arek Fretka у August 09 2022 at 11:44 PM