Яким є ефект високого рівня тестостерону?

Не зрозумійте не правильно. Йдеться не про ефекти тестостерону при використанні гормональних препаратів, а про загальні ефекти здорового рівня тестостерону. Тобто про те як саме проявляє себе високий рівень тестостерону у людському організмі, зокрема у чоловічому.
Maks Levchuk у August 31 2022 at 11:13 PM в Здоров'я
3 Відповідь(і)
Найкраща відповідь
ОСНОВНІ ОЗНАКИ ТА СИМПТОМИ ВИСОКОГО РІВНЯ ТЕСТОСТЕРОНУ У ЧОЛОВІКІВ
 • Хороше самопочуття (зниження депресії та легка ейфорія)
 • Впевненість у собі (зниження соціальної тривожності та підвищення впевненості у собі)
 • Підвищення енергії та працездатності
 • Мотивація (підвищення цілеспрямованості)
 • Підвищення статевого потягу/лібідо та подовження часу статевого акту (коротший рефрактерний період)
 • Концентрація (підвищена здатність виконувати складні розумові завдання)
 • Збільшення сили та м'язової маси
 • Зменшення кількості жиру в організмі та підвищення базальної швидкості метаболізму

Доповнення...

Перечитав відповіді надані після мене та вирішив доповнити власну відповідь. Багато написано стосовно зовнішнього вигляду чоловіків з високим рівнем тестостерону, наскільки я зрозумів запитання, йдеться про здоровий рівень тестостерону. 

Чоловік з високим (не підвищеним штучно) рівнем тестостерону, високий або не високий, кремезний або ні, агресивний або не агресивний, атлетичний або ні. Гормони — це не чари, і на кожну людину вони впливають по-різному. Немає жодних наукових доказів того, що рівень тестостерону вищий за середній (але пам'ятайте, що ми все ще говоримо про здоровий рівень) має якийсь масштабний ефект на зовнішній вигляд. Те саме стосується рівня нижче середнього.
Dmytro Koimsidi у August 31 2022 at 11:58 PM Відредаговано
Хороша відповідь! З усім згоден!
у September 01 2022 at 08:12 PM
Усе зрозуміло! Дякую!
у September 01 2022 at 09:05 PM
Природно високий рівень тестостерону дає багато позитивних ефектів чоловікам. Збільшення сили, покращення настрою та підвищення статевого потягу — це лише деякі ефекти, але якщо ми вже говоримо про позитивні ефекти, то хотілося б відзначити й негативні ефекти, тому як його надлишок може призвести до проблем. Коли тестостерону занадто багато, організм перетворює його на естроген, який викликає гнів, лють та імпульсивність. Багато хто думає що лють і роздратованість викликає тестостерон, а це не так, лють у чоловіків викликає надлишок естрогену, на який він перетворюється. Занадто високий рівень тестостерону також може викликати занадто високий рівень гормону дигідротестостерону (DHT), який провокує акне та випадання волосся. Фізично ви можете помітити чутливість у сосках. Занадто високий рівень тестостерону може також підвищити кількість еритроцитів та гемоглобіну в крові, що може призвести до інфарктів та інсультів. Я розумію суть питання, але на останок хотілося б усе-таки відмітити те що, будь-яка людина, яка приймає замісну терапію тестостерону, повинна стежити не лише за рівнем тестостерону, а й за рівнем естрогену та показниками крові.
Volodymyr Tymoshuk у August 31 2022 at 11:42 PM
Я відповім на це питання якомога простіше.
І це справді збігається із загальновідомими кліше.
Ознаки високого тестостерону у чоловіків:
 • Глибокий голос
 • Квадратна щелепа (чітко виражена форма щелепи)
 • Широка рама (широкі плечі, велика спина)
 • Волохатість
 • Низький рівень жиру в організмі
 • М'язистість
 • Впевненість у собі... що межує з натиском

Це лише деякі з фізичних ознак.

По суті це фізичні якості "альфи", які так часто зображуються в кіно, на телебаченні і навіть у мультфільмах (навіть якщо вони перебільшені на екрані).

Однак, якщо чоловіки приймають синтетичні гормони (наприклад, анаболічні стероїди), їх дійсно можна виділити завдяки майже карикатурним фізичним якостям. Це, по суті, підкреслює деякі з перерахованих вище характеристик.
Наприклад:
 • Дуже низький рівень жиру в організмі, але при цьому величезна кількість м'язів. 120 кілограмів при 9% жиру в організмі...?
Це рідкість для натуральної людини, особливо для того, кому не платять за те, щоб вона була спортсменом з величезною фінансовою, харчовою та професійною підтримкою.
Чому я згадав про стероїди? Я розумію суть запитання, але вбачаю у ньому і каверзу...
Томе якщо ви надумали підвищувати свій рівень тестостерону неприродним шляхом, поставте питання не соромлячись цього і я перерахую дуже багато причин цього не робити...
Serhiy Lavryk у September 01 2022 at 12:51 PM