Чим запивати креатин у таблетках або капсулах?

Креатин — це науково доведена робоча добавка для зростання маси, витривалості та сили. Навіть якщо ви не будете чимось запивати таблетки або капсули креатину, він все одно буде засвоюватися. Але ж вас цікавить найефективніший спосіб приймання креатину. Тому ось чим краще запивати креатин.

Чи можна запивати креатин водою?

Можна, адже вода — універсальний розчинник. Ось тільки ступінь засвоєння креатину або біодоступність (те, скільки засвоїться і потрапить у кров) буде дещо нижчою, ніж якби ви запивали його чимось солодким. Наприклад, злегка солодкою водою. Чому саме солодкою?

Річ у тім, що для якнайшвидшого і більшого засвоєння креатину нам потрібен гормон інсулін. Він виробляється, коли ми їмо щось солодке, або щось білкове. Тому солодка вода є трохи більш дієвою при засвоєнні креатину.

Чим краще запивати креатин?

Найкраще чимось солодким. У спортсменів популярністю користується фруктовий сік. Колись навіть існувало повір'я, що не будь-який сік підходить, а саме виноградний або яблучно-виноградний. Насправді сьогодні в будь-яких соках є цукор. Тому підійде будь-який фруктовий сік

Також чудово підходять солодкі напої. АЛЕ! Не вивчено взаємодію газованих напоїв з креатином, тому запивати креатин колою не варто. Негазовані напої — можна..

Чи можна запивати креатин протеїном або молоком?

Відповідь теж позитивна. Можна. Адже протеїн — це білок, у молоці теж є білок, до того ж в обох цих продуктах є лактоза — молочний цукор. Цукор і білок підіймають рівень інсуліну, що посилює абсорбцію креатину.

Ба більше, найчастіше так і роблять: приймають протеїн і креатин одним коктейлем одразу після тренування (є дані, що креатин ще швидше компенсується в м'язах після тренування, коли його запаси вже витрачено).

Лайфхак! Якщо під рукою є цукерка, мед або щось солодке, але немає соку, протеїну або солодкого напою, такий спосіб теж підійде. З'їли солодощі, запили креатин звичайною водою. Готово.

Опубліковано в Харчування у September 23 2022 at 09:50 AM
Коментарі (0)
No login
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб залишити свій коментар