Користь масажу після тренування

Надлишок молочної кислоти або лактату виводиться з м'язів, завдаючи тканинам мікротравми. Це своєю чергою призводить до больових відчуттів у спортсменів, завдаючи їм дискомфорту. Перенапружені м'язові волокна протягом кількох годин після тренування перебувають у гіпертонусі, що також викликає неприємні відчуття.

Зняти напругу, покращити постачання тканин кров'ю та киснем допомагає спортивний масаж. Фахівці рекомендують проводити сеанси не пізніше, ніж через 3 години після тренування — саме в цей проміжок часу тканини найбільш сприйнятливі до фізичного впливу. У результаті:

  • розслабляються перенапружені м'язи;
  • прискорюється лімфообіг та обмінні процеси в організмі, посилюється венозний відтік;
  • завдяки активній доставці кисню й поживних речовин, минає відчуття внутрішньої втоми та скутості;
  • знімається больовий синдром;
  • відбувається профілактика спайок й фіброзів, що виникають унаслідок спортивних мікротравм;
  • визначаються місця можливих травм.

У цілому покращується регенерація клітин, кровообіг та транспортування корисних речовин до органів й тканин. Масаж допомагає розслабитися після інтенсивного тренування, позбутися крепатури, прискорити відновлювальні процеси.

Якщо ваша мета — схуднення, поєднання фітнесу та масажу допоможе отримати позитивний результат в оптимальні терміни. У такому разі рекомендується процедура моделювального масажу, тривалістю від 45 хвилин. Шкіра підтягнеться, силует набуде спортивних обрисів, зникнуть прояви целюліту та розтяжки.

Якщо ваша мета привести ваше тіло в тонус, достатньо виконувати масажні процедури протягом 30 хвилин і вам підійде оздоровчий, лімфодренажний, релаксаційний масаж.

Опубліковано в Різне у September 22 2022 at 09:22 PM
Коментарі (0)
No login
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб залишити свій коментар