П'ять причин чому ви не скидаєте зайву вагу

Схуднення може бути одним з найскладніших завдань. Багато з тих, хто починає цей шлях, не знають, з чого почати, і здаються, коли не бачать швидких результатів.

 Хочу поділитися з вами п'ятьма факторами, які можуть перешкодити вам досягти зниження ваги. Це далеко не повний список, але він містить деякі загальні речі, які я спостерігав у житті багатьох людей. Отже, без зайвих слів, ось вони!

1. Ви недостатньо рухаєтеся

Якщо ви хочете жити довше, відчувати себе краще та схуднути, більше рухайтеся - це ключ до успіху. Я не маю на увазі, що ви повинні робити щось 24/7, але відвідування спортзалу 1-2 рази на тиждень по 20-30 хвилин, а потім сидіння на дупі решту 167 годин на тиждень - це не вихід. Рух допоможе стимулювати м'язи, що сприятиме прискоренню метаболізму. Чим більше калорій ви спалюєте, тим більше у вас шансів схуднути. А чи знаєте ви, що спалює калорії? Правильно! Рух. Якщо вам важко знайти час, почніть з чогось простого, наприклад, з прогулянок по 10-15 хвилин на день, більше бавтесь з дітьми або вигулюйте собаку. Знайдіть активність, яка вам подобається, і займайтесь нею частіше.

2. Ви їсте низькокалорійну їжу замість низьковуглеводної

Це міф, з яким, я думаю, наше суспільство ніколи не розлучиться. Більшість людей їдять багато перероблених продуктів, а вони насичені цукром та вуглеводами. При потраплянні в організм це викликає швидке підвищення рівня інсуліну. Інсулін відповідає за те, щоб ці вуглеводи потрапляли в м'язи для створення енергії. Якщо ви їсте вуглеводи цілий день, ви будете виділяти багато інсуліну. Як тільки це відбувається, ваші клітини починають ставати стійкими до нього. Як тільки клітини стають стійкими, ці вуглеводи відкладаються у вигляді жиру. Це не дуже добре. Вживання хороших жирів (риба, авокадо, кокосова олія, горіхи) може суттєво покращити склад тіла. В 1 грамі жиру міститься 9 калорій в порівнянні з 4 калоріями в 1 грамі вуглеводів, тому жири більш ситні. Також для перетравлення жиру потрібно більше часу і калорій, що допоможе вам зменшити кількість споживаних калорій і збільшити кількість калорій, які ви витрачаєте.

3. Ви не вживаєте достатньої кількості їжі

Про це більшість людей не замислюється. Загальний процес мислення такий: "Якщо я буду їсти менше, це допоможе мені схуднути". Це правильно. Однак проблема полягає в тому, що більшість людей перегинають палицю. Вони їдять занадто мало. Коли ви це робите, ваш мозок говорить вашому тілу, що їжі не вистачає. Як тільки це відбувається, організм починає триматися за все, щоб вижити. М'язи активно розщеплюються, щоб допомогти створити енергію, яку ви повинні отримувати з їжі. Чим менше у вас м'язової маси, тим менше калорій ви будете спалювати. Це призводить до набору жиру.

4. Ви погано спите

Сон має велике значення. Близько 65% опитаних повідомили, що в середньому сплять трохи більше ніж 6 годин на добу. Дослідження показують, що нестача сну може призвести до збільшення споживання їжі, уповільнення метаболізму та збільшення жирових відкладень. Наше тіло потребує щоденного відновлення, особливо якщо ви витрачаєте багато енергії. Хорошим рішенням буде завести щоденник сну. Протягом тижня записуйте, скільки ви спали минулої ночі і як ви себе почуваєте протягом дня. Знайдіть правильну для вас цифру. Якщо ви відчуваєте себе лінивим і невмотивованим при 7 годинах сну, але відчуваєте себе чудово при 8 годинах сну, намагайтеся спати по 8 годин на добу.

5. Ви виконуєте кардіо замість того, щоб працювати з обтяженнями

Тривалі кардіотренування не сприяють нарощуванню м'язової маси. Тоді як тренування з обтяженнями, навпаки, допомагають нарощувати м'язову масу. Чим більше у вас м'язової маси, тим більше енергії ви будете витрачати. Чим більше калорій ви зможете витратити, тим більше ваги ви втратите. Намагайтеся вибирати вправи, які залучають кілька груп м'язів, зокрема: станову тягу, випади, присідання, підтягування та відтискання. Вам потрібно створити значний дефіцит калорій, і ці види вправ дозволять вам це зробити.

Ось вам п'ять основних факторів, які можуть перешкоджати вашій втраті зайвої ваги. Якщо вам важко впоратися відразу з декількома пунктами з цього списку, спробуйте для початку зосередитися на одному з них.

Якщо ви шукаєте персонального тренера, зв'яжіться зі мною, щоб домовитися про консультацію.

І якщо ви вважаєте цю інформацію корисною, або знаєте когось, кому вона могла б допомогти, будь ласка, поділіться нею з іншими!

Опубліковано в Здоров'я у September 22 2022 at 04:59 PM
Коментарі (0)
No login
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб залишити свій коментар