Поради для підвищення ефективності кардіо тренувань

Кардіо — основа всіх фітнес-тренувань, але чи правильно ви його виконуєте?

Почати варто з очевидної, проте, важливої думки. У нас завжди є можливість максимізувати ефект від вправ на біговій доріжці або від іншого виду кардіо, щоб спалювати якомога більше калорій та створювати для м'язів ідеальне навантаження. Але часом ми ігноруємо очевидні дрібниці, які можуть допомогти вдосконалити тренування.

Для будь-якого спортсмена або людини, яка серйозно ставиться до фітнесу, важливо розуміти механіку кожної вправи. Навіть найпростіші вправи можна злегка модернізувати, для того, щоб підвищити результативність.

Отже, перед вами декілька простих порад, які допоможуть підвищити ефективність ваших кардіотренувань.

Музика допомагає бігти швидше

Обробка звукової інформації, допомагає мозку абстрагуватися від "печіння" в м'язах, котре сигналізує про навантаження на м'язи. Якщо ви хочете збільшити свою витривалість, то спробуйте виходити на пробіжки в навушниках або займатися на біговій доріжці, паралельно увімкнувши свій улюблений серіал. Ви будете здивовані тим, наскільки довго і швидко ви здатні бігти, якщо сконцентруєтеся на прослуховуванні аудіо, а не на тренуванні.

Різноманітність вправ важливіша за спроби викластися на повну

Одне виснажливе кардіотренування не дасть вам результатів, яких домагаються професіонали. Зазвичай прогрес обумовлений інтенсивністю та частотою тренувань, а у випадку з кардіо ключовим фактором є різноманітність вправ. Це означає, що бігати рекомендується на біговій доріжці, на свіжому повітрі, піднімаючись у гору і спускаючись вниз, а також на стадіонах з рівною гумовою поверхнею. Різноманітність рельєфів, текстури поверхонь, нахилів та ухилів дороги не дасть м'язам ніг "звикнути" до навантажень, завдяки чому після кожного тренування ви будете стабільно прогресувати.

Перед кардіо потрібно виконувати розминку

Еластичність м'язів безпосередньо впливає на загальну якість вашого тренування. Без розминки у вас більше шансів отримати травму під час вправ. Але справа не тільки в потенційних травмах: якщо не розминатися перед кардіо, різко впаде й ефективність тренування, адже ваші м'язи не зможуть повністю розтягуватися. Ви не зможете максимально викластися, водночас м'язи опісля тренувань болітимуть сильніше, ніж зазвичай.

Опрацьовуючи план тренувань, завжди ставте кардіо після силових вправ

Під час кардіо тренувань спалюється чимало калорій, тому якщо ви виконуватимете кардіо тренування перед виконанням силових вправ, то, фактично, використаєте енергію, котра могла б стати у пригоді у вправах із важкою вагою.

Опубліковано в Тренування у September 18 2022 at 09:05 PM
Коментарі (0)
No login
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб залишити свій коментар