Тренування для схуднення

Робити власне тіло здоровим, красивим та підтягнутим корисно та приємно. Досягти результату можна при комплексному підході до розв'язання питання про схуднення. Для цього необхідні:

  • раціональне харчування, що виключає жирну та ненатуральну їжу, алкоголь, надмірну кількість солодощів,
  • кардіо-тренування для жироспалювання;
  • силові вправи, які допоможуть створити красиві м'язи та рельєфне тіло.

Важливим моментом є системний підхід і регулярність занять спортом. У такому випадку позитивні зміни стануть помітними вже за місяць активних тренувань. Ваші м'язи підтягнуться і зміцніють, зменшиться об'єм талії та стегон. До того ж рухи стануть плавними та граціозними, покращиться постава та загальне самопочуття.

Найкращими фітнес тренуваннями для схуднення є ті, які поєднують у собі тренування у тренажерному залі та тренування на свіжому повітрі. Такий підхід дозволяє збагатити кров киснем, що під час кардіонавантажень чи силових вправ надзвичайно важливо. При активних рухах м'язам спортсмена потрібно в кілька разів більше кисню, тому пробіжка в парку або плавання у відкритій водоймі будуть незамінні. Свіже повітря необхідне також для того, щоб обмінні процеси проходили на достатньому рівні. У цьому випадку підвищується витривалість, покращується робота м'язів та серцево-судинної системи.

Першою частиною будь-якого фітнесу тренування для схуднення є кардіо-навантаження. Ви можете бігати, танцювати, стрибати на скакалці, плавати чи їздити на ровері — дані вправи найкраще прокачають серцево-судинну систему, підготують м'язи до силової роботи. Оптимальним часом таких тренувань буде 15-20 хвилин.

Приступати до силових вправ слід лише після активної розминки. Підготовлені м'язи легше сприймають подальші навантаження. Розминка дозволяє розігріти всі групи м'язів, у тому числі малодоступні глибокі, а також запустить процеси жироспалювання в організмі.

Після того, як ваш організм розігрівся й отримав першу порцію навантажень, слід перейти до виконання основного комплексу тренування. Професіонали рекомендують спліт тренування, на кожному тренуванні, по черзі "прокачуючи" різні групи м'язів. Почати можна з м'язів кора, наступного тренування це можуть бути ноги, сідниці та стегна, а на завершення тренувального тижня займіться руками та плечовим поясом. Таким чином, ви зможете краще концентрувати увагу на проблемних зонах, до того ж м'язи встигатимуть відновлюватися після навантажень.

Для чоловіків та жінок важливим моментом у завершенні тренування для схуднення є заминка, заминкою можуть бути вправи на розтяжку, завдяки яким знімається тренувальна напруга. Це дозволить вам уникнути неприємних відчуттів або крепатури, що часто виникає після підвищених фізичних навантажень. Заминка проводиться у розслабленому темпі, щоб нормалізувався кровообіг, а частота серцевих скорочень повертається до початкових показників.

Опубліковано в Тренування у August 25 2022 at 06:29 PM
Коментарі (0)
No login
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб залишити свій коментар